Strona główna > O nas

O nas

Kancelaria rzeczoznawcy majątkowego oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości, przedsiębiorstw oraz maszyn i urządzeń. Świadczymy także usługi w zakresie analizy rynku nieruchomości na potrzeby doradztwa majątkowego, opłacalności inwestowania w nieruchomości, opinie o wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora, analizy skutków finansowych uchwalenia lub zmiany planów miejscowych.

Przy wykonywaniu wycen działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych rzeczoznawców majątkowych. Wieloletnie doświadczenie i działalność na rynku nieruchomości gwarantuje Państwu fachową i rzetelną pomoc oraz wysoki poziom wykonywanych przez nas usług. Świadczymy usługi na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych, działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoki standard usług i krótkie terminy realizacji.

Wykształcenie

Właścicielem firmy jest mgr inż. Piotr Jasiński, absolwent Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej. Posiada tytuł zawodowy magistra inżyniera w zakresie geodezji i szacowania nieruchomości oraz gospodarki przestrzennej.

Uprawnienia zawodowe, certyfikaty

Świadectwo nadania przez Ministra Infrastruktury uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości, uprawnienia nr 5094.
Certyfikat o numerze: 260/2011 ukończenia kursu specjalistycznego „Wycena dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności”, organizowanego przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych i Związek Banków Polskich.
Świadectwo nadania przez Ministra Infrastruktury licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, licencja nr 12365.
Uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków nr UWM/WNT/ A/156/09.

Przynależność do organizacji i stowarzyszeń

Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości, Oddział w Olsztynie.